Haber

Sarıgül’den İmamoğlu’nun sorusuna Tarkan’dan yanıt: ‘Erzincan’a getirmesini istedim’

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, Özgüriyet’in YouTube kanalında gazeteci Hilal Köylü’nün sorularını yanıtladı.

Sarıgül’e, seçimlerin ardından CHP’de değişim davetiyle gündeme gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile parti genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüşmesine ilişkin bir soru soruldu. Sarıgül, soruyu sanatçı Tarkan üzerinden yanıtlayınca gündem oldu.

Sarıgül şu ifadeleri kullandı:

“Vallahi bu sabah Ekrem İmamoğlu ile görüştüm ve Tarkan’ı Erzincan’a getirmesini istedim. Önce Ekrem Bey’den beklediğim Tarkan’ı Erzincan’a getirsin. ’29 Ekim’de ben Tarkan’ım’ dedi. onu İstanbul’da serbest bırakmak istiyorum.’ ‘Tarkan hep İstanbul’da çıkıyor, önemli olan Tarkan’ın bir yaşam şehri olan Erzincan’a gelmesi’ dedim.”

TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medyada bu sözler olurken bir Twitter kullanıcısı, “Bakın konuyu nereye götürüp bağlamış, şaşkınlıktan hanımın yüzü düştü puhahahahhahah” mesajı paylaştı. Sarıgül, bu gönderiye “İlginiz için teşekkür ederiz” yanıtını verdi. Sarıgül, bu mesajında ​​Tarkan’ın yanı sıra Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu’nu da etiketledi.(HABER MERKEZİ)

fekeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu