Haber

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü’nü ağırladı

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Gençler ve Gençler Derneği’nin katılımıyla düzenlenen Eskişehir Genç Kızlar İl Birinciliği’nde şampiyon oldu. SporKulübün Genç Kız Voleybol Takımı ve 2. Ligde mücadele eden A Takım takımlarını ofisinde ağırladı.

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Grubu Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile bir araya geldi.

Son olarak Eylül-Ekim aylarında gerçekleştirilen Eskişehir Genç Kızlar İl Şampiyonası, Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü’nün şampiyonluğuyla tamamlandı. Sporcular şampiyonluk sevincini Başkan Ataç ile paylaştı. Ofis ziyaretinde konuşan sporcular, “Bu bizim 7. şampiyonluğumuz. Çok heyecanlıyız. Eskişehir’i temsil etmek bizim için bir onur.”

Ziyarete 2. Lig’de mücadele eden A Takımı da katıldı. Maçlara devam eden ekip, şu ana kadar oynadığı 3 karşılaşmanın 2’sini kazandı. Takım oyuncularından Nil Su Çalışkan, “Antrenmanlarımız çok sıkı ve disiplinli bir şekilde devam ediyor. Yaz aylarından bu yana düzenli olarak çalışıyoruz. Hedefimiz play-off ama aynı zamanda sıralamada da üst sıralarda yer almak istiyoruz.”

“ÇOCUKLARIMIZLA GURUR DUYUYORUM”

Ziyarette sporculara başarılar dileyen Başkan Ataç, “Genç kızlarımız bizim gururumuzdur. Çocuklarımızla gurur duyuyorum. Onların sportif yeteneklerinin yanı sıra insani değerleri de çok yüksek. Aralarındaki dostluk ve birlik beraberlik çok yüksek. Başarının anahtarıdır. Türkiye’de kadın voleybolu çok üst düzeylerde, bunu çok uzun zaman önce keşfettik. Ben gelecekte çok değerli şeylerin olacağına inanıyorum. İyi şanslar” dedi.

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Özcan Erkaya, “Tüm kızlarımızın arkasındayız. Başarılı olmaları için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu